SILNIK SZCZOTKOWY SILNICZEK DL550-C 12V 45W 12000RPM - 10 ZĘBÓW
Dostępność: 33 szt
Cena brutto: 45,00
Opis:
SILNIK 12V 45W 12000RPM DO POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Na tej aukcji sprzedawany jest silnik 12V do przekładni napędowej do pojazdów elektrycznych dla Dzieci.
Tryb zębaty
Istnieje możliwość wybicia zębatki ze sworznia i założenia innej, ale nie jest to proste.
Wymiary silniczka
Specyfikacja:
napięcie: 12V
moc: 45W
ilość obrotów: 12000
zęby na trybie: 10
wymiar A: 80mm
wymiar B: 57mm
wymiar C: 36mm
wymiar D: 10mm
wymiar E: 9,5mm
symbol: DL 550-C
5536
Towar
23 (23%)